rezervácie

Akcia

Jesenná a jarná ponuka s popoludňajšou kávou a sušienkami

Buďte našim hosťom v každé popoludnie na šálku kávy alebo čaju, ku ktorým Vás ponúkneme aj čerstvým zákuskom. Jarné čaro - čaj o piatej

Silvester 2017

Výborná gastronómia, programy kvality, Fantastická živá hudba: hudobná skupina Horizont

Pokojné rodinné Vianoce

Stand-up: Lorán Barnabás, Program klauna Mutyi. Posledný príchod: 24.12.2017

Romantické dni v Exclusive izba s vírivkou

Jedna fľaša šampanského pre romantické kúpanie
Našich dospelých hostí rozmaznáme 1 × 25 minútovou aróma masáž
1 × 30 minút infrakabíny
Privítací kokteil, 1 pohár `Čarovný nápoj lásky` na osobu

Všetky akcie >>


Šport a wellness

Wellness Hotel Katalin > Šport a wellness

Zážitkový bazén~33°C

s meniacimi sa zážitkovými prvkami ležadlá, krčné sprchy, masáže nôh, chodidiel a chrbta po večeroch s náladovým osvetlením priestoru a bazénov, s tropickými rastlinami
hĺbka vody: 85 - 95 cm

Detský bazénik ~34°C

naši najmenší môžu čľapkaťs hojnou ponukou našich vodných hier
hĺbka vody: 15 - 25 cm

Perličkový kúpeľ ~36°C

(8 osôb) s 3 rôznymi zážitkovými prvkami (s žriedlom, s vodným a vzdušným prúdom pre masáž chrbta a drieku, ako aj masáž nôh)
hĺbka vody: 95 c

Plavecký bazén ~29°C

(12,5m×5,5m) možnosť zachovania a rozvíjania vašich fyzických výkonových schopností
hĺbka vody: 120 cm

Vonkajší bazén

15m×8m pre milovníkov plávania nevykurovaný, Aktívny odpočinok pri Balatone je v prevádzke od Turičiek až do jesene)
hĺbka vody: 150 cm - 175 cm

Vonkajší detský bazén

- je miláčikom detí – s 4 dráhovou korytnačkovou šmýkačkou, vodotryskami a tienidlom (S prídavného vykurovania - teplota je závislá na počasí otvorené od Turíc až do jesene)
hĺbka vody: 25 cm - 50 cm

Posilňovňa

Popri zdravom životnom štýle je k dispozícii bežiaci pás Finnlo a izbový bicykel, multifunkčný vzpierací stroj, činky a Twister. 

Solárium

Luxura solárium, 160 W rúra,

1,50 €/ 3 minúty

Otváracie doby

Wellness: každý deň: 7 – 21

Príjemné uvoľnenie, osvieženie tela aj duše a aktívny oddych dopĺňa pôžitok, poskytovaný wellnesom. Park hotela, priateľský k deťom, má prekvapenie pre každého člena rodiny. Obľúbeným miestom športovejšie založených hostí je vonkajší bazén s rozmermi 15m x 8m x 1,50m 1,75m, pri ktorom si pohovejúc na lehátkach kľudne môžete trochu vydýchnuť. Detské hrisko sme sa snažili vytvoriť tak, aby bolo zdrojom zážitkov pre každú vekovú skupinu, rovnako pre deti v neustálom pohybe, ako aj pre malých dobrodruhov. Vonkajší detský bazén s kĺzačkou v tvare korytnačky, je cez letné prázdniny na prvom mieste v rebríčku popularity. Pre rodinný oddych zabezpečíme bicykle za priaznivú cenu.

Celé dolné podlažie budovy hotela slúži na šport a relax našich návštevníkov. Biliard, stolný futbal a internet je k dispozícii v samostatnej miestnosti vedľa nášho baru. Popri 12,5-metrovom vyhrievanom vnútornom plaveckom bazéne sa o aktívny oddych stará aj 8-miestny bazén s vírivkou. Po plávaní môže nasledovať potenie a ľadové osvieženie, k čomu je ideálna naša sauna a ponorný bazén. Popritom o osvieženie našich hostí dbá aj infrasauna a solárium, takisto ako aj viac druhov masáže podľa želania. Relaxačný bazén s masážnou sprchou krku, so sedačkou a lehátkom s masážou perličkovým kúpeľom, s tryskami, skutočne vyvolá osviežujúci účinok wellnessu. Ani drobčekov nemôžeme vynechať z radostí wellnessu, na nich čaká bazén pre malé deti v tvare auta. V posilňovni vybavenej posilňujúcimi a formujúcimi zariadeniami sa pre zmenu môžeme zbaviť prebytočných kíl.

Back

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

Lastname:
Firstname:
E-mail address:

V Gyenesdiási – rekreačnej obci západného Balatonu – v blízkosti miest Keszthely a Hévíz, Vás a Vašich milých očakáva Wellness Hotel Katalin****, poskytujúci ubytovanie priateľské k rodinám, od brehu Balatonu a od prístavu vzdialený iba 200 metrov.

Cieľom rozsiahlych služieb nášho wellness hotela je poskytnúť Vám zábavu, osvieženie tela aj duše a odovzdať pozitívny pocit zo života.

Najobľúbenejším miestom okrasnej záhrady s rozlohou 10 000 m² - s ktorou náš hotel v súťaži skrášľovania životného prostredia Za kvetnatý Balaton získal titul „Najkvetnatejší hotel regiónu Balaton“ – je veľký plavecký a detský bazén.

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva