rezervácie

Akcia

Jesenná a jarná ponuka s popoludňajšou kávou a sušienkami

Buďte našim hosťom v každé popoludnie na šálku kávy alebo čaju, ku ktorým Vás ponúkneme aj čerstvým zákuskom. Jarné čaro - čaj o piatej

Silvester 2017

Výborná gastronómia, programy kvality, Fantastická živá hudba: hudobná skupina Horizont

Pokojné rodinné Vianoce

Stand-up: Lorán Barnabás, Program klauna Mutyi. Posledný príchod: 24.12.2017

Romantické dni v Exclusive izba s vírivkou

Jedna fľaša šampanského pre romantické kúpanie
Našich dospelých hostí rozmaznáme 1 × 25 minútovou aróma masáž
1 × 30 minút infrakabíny
Privítací kokteil, 1 pohár `Čarovný nápoj lásky` na osobu

Všetky akcie >>


Wellness Hotel

Wellness Hotel Katalin > Wellness Hotel Katalin****

Cieľom rozsiahlych služieb nášho wellness hotela je odovzdanie našim Hosťom veselosti, telesného a duševného občerstvenia a pozitívneho životného pocitu.

V blízkosti brehu Balatonu

V Gyenesdiás – v rekreačnej dedinke na Západnom Balatone – v blízkosti Keszthely a Hévíz Vás a Vašich milých očakáva rodinný hotel Wellness Hotel Katalin****, 300 metrov od pobrežia Balatonu, v pokojnom, zelenom prostredí.

Najkvetnatejšie ubytovacie zariadenie

Najobľúbenejším miestom v našej parkovej záhrade s rozlohou 10 000 m2 - vďaka ktorej náš hotel získal titul "Najkvetnatejšie ubytovacie zariadenie v regióne Balaton" v súťaži pre skrášlenie životného prostredia s názvom Pre kvetinový Balaton - je plavecký bazén a detský bazén. Pre našich hostí ponúkame 2 rôzne kategórie a úrovne, z ktorých si môžu vybrať pre nich vyhovujúce: 4*-vý wellness hotel s priestrannými izbami a dva samostatné apartmanové domy**, ktoré sú v prevádzke v letných mesiacoch.

Vhodné pre rodiny s deťmi, pre deti!

4 hviezdičkový wellness hotel a prislúchajúci wellness a saunasvet (vnútorný zážitkový bazén a detský bazénik, vnútorný bazén, perličkový kúpeľ, fínska sauna, infrakabína, aromakabína so svetelnou terapiou, fitnes miestnosť, masáž) očakáva tých, ktorý si chcú odpočinúť a uvoľniť sa, počas celého roka. Každá ubytovacia ponuka hotela v sebe zahŕňa využívanie hracej izby pre deti (bez dozoru) a raňajky a večeru formou švédskych stolov, ako aj používanie nášho vnútorného wellness oddelenia. V záhrade očakáva deti obrovské ihrisko a jeden 12 × 5 m-vý vonkajší detský bazén s korytnačkou, čo je vlastne šmýkačka so 4 dráhami, hĺbka vody v detskom bazéne je medzi 25 a 50 cm, a má aj 4 zážitkové prvky. Veľkosť našich vodných plôch je v lete 330 m2.

Gastronomické zážitky

V našej ponuke polpenzie poskytujeme výdatné raňajky a večeru formou švédskych stolov, rovnako pre milovníkov klasických aj výnimočných chutí, s obvzláštnym zreteľom na predstavenie regionálnych jedál, pre držiteľov špeciálnej diéty (citlivosť a alergia na stravu) na základe dohody vopred, s prihliadnutím na ich požiadavky. Myslíme aj na deti a tí najmenší si môžu nájsť svoje obľúbené jedlá v našej ponuke detského bufetu. Detský jedálny lístok - možnosť obedu a'la carte v našej reštaurácii. Náš wellness hotel má mimo sezóny v ponuke aj all inclusive starostlivosť

Starostlivosť o krásu

V našom Salon krásy Dália očakáva štvorhviezdičkový Wellness Hotel Katalin každého hosťa, ktorí sa chce stať krajším, v exkluzívnom prostredí čarovnými kozmetickými procedúrami, kaderníctvom, manikúrou, nechtovým štúdiom, pedikúrou, masážou a soláriom so solídnymi cenami.

Šport a odpočinok

Ponúkame veľa druhov možností na šport a odpočinok, nielen pre milovníkov aktívneho odpočinku. Naši hostia si môžu na mieste vychutnávať mini golf a tenis, alebo prostredníctvom možnosti požičovne bicyklov pozoruhodnosti, ktoré ponúka cyklistická trasa okolo Balatonu. 5 minútovou prechádzkou si z blízkeho prístavu môžete na Balatone trebárs aj zaplachtiť.

Back

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

Lastname:
Firstname:
E-mail address:

V Gyenesdiási – rekreačnej obci západného Balatonu – v blízkosti miest Keszthely a Hévíz, Vás a Vašich milých očakáva Wellness Hotel Katalin****, poskytujúci ubytovanie priateľské k rodinám, od brehu Balatonu a od prístavu vzdialený iba 200 metrov.

Cieľom rozsiahlych služieb nášho wellness hotela je poskytnúť Vám zábavu, osvieženie tela aj duše a odovzdať pozitívny pocit zo života.

Najobľúbenejším miestom okrasnej záhrady s rozlohou 10 000 m² - s ktorou náš hotel v súťaži skrášľovania životného prostredia Za kvetnatý Balaton získal titul „Najkvetnatejší hotel regiónu Balaton“ – je veľký plavecký a detský bazén.

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva